Sněžnice Arni – Tomáš Hanuš
514 01 Valteřice 34

mobil: +420 732 508 641
telefon: +420 481 584 252
e-mail: info@arni.cz

Proč si sněžnice pořídit?

V dnešním přetechnizovaném světě nebude snadné najít racionální důvody pro ANO. Paradoxně právě tento hektický každodenní kolotoč dokáže chůze na sněžnicích nechat daleko od vás. Říká se, že zima je obdobím depresí. Zvláště krátký den je to, co vadí asi nejvíc. U sněžnic to není vůbec problém, naopak tma umocňuje zážitky a vnímavý člověk se po takovém výletu "dobije" na neskutečně dlouho.

Snadná chůze

Každý den jsme obklopení "progresivními" materiály jako plast, laminát, kevral, titan... Co to zkusit jinak? Zažít pocit dávných průkopníků Dalekého severu. (Ano výplet na mých sněžnicích je také moderní, ale to je přizpůsobení našim "vlhkým zimám", kde by se kožený výplet po nasáknutí vytáhl a okamžitě zničil.)

Být sám daleko od šílenství na sjezdovkách a hádek ve stopě s pejskaři. Prostě "Jít svou vlastní nevyšlapanou cestou". Poznejte zimu z té strany, kterou bez sněžnic ani objevit nemůžete. Zkuste se bořit v lese na lyžích do kopce – asi nic moc. A z kopce? Ten šestý strom už určitě trefíte. Sněžnice vás nesvezou, ale ani neuklouznou takže jsou vhodné i pro lidi, kteří neumí na lyžích, nebo pro lidi se zdravotními potížemi.


Snadné učení

Po hodině chůze na sněžnicích je každý profesionál. Kdo nevěří, ať přijde a může si sněžnice ZDARMA vyzkoušet. Bude mít aspoň jistotu, že o nic nepřichází a nebo …


Lesník

Sněžnice významně mohou pomoci tam, kde se práce v přírodě pro sníh nezastaví.

Zpět
Sněžnice Arni – Tomáš Hanuš  *  Valteřice 34, 514 01  *  tel: 481 584 252, mobil: 732 508 641  *  e-mail: info@arni.cz
« zpět na úvodní stránku